“Мати цинічно брехала в очі!” З’явилися шокуючі дані про вбивство дівчинки під Дніпром

Мати 13-річної Інни Дубовик, яку знайшли мертвою під Дніпром, була байдужа до пошуків дитини.

Про це в Facebook розповіла начальник служби у справах дітей П’ятихатської райдержадміністрації Олена Компанієць.

“Мені страшно дивитися матері дівчинки в очі, вона мені спокійно цинічно брехала. Я шукала її дівчинку, а вона цинічно брехала. І ще вона була байдужою, без емоцій. Я по телефону “змушувала” її шукати дівчинку, вона мені відповідала, та де ж я її знайду…” – розповіла Компанієць.

“На питання, чому так пізно повідомила поліції про пропажу дівчинки, “мати” відповідала, що десь по селу з’являлася, а на питання моє, де ж дівчинка ночує, мати відповідала – там де і гуляє… Розумієте, 0, цілковитий 0 – ось почуття матері до факту зникнення своєї дитини”, – обурилася вона.

Мати 13-річної Інни Дубовик, яку знайшли мертвою під Дніпром, була байдужа до пошуків дитини. Про це в Facebook розповіла начальник служби у справах дітей П’ятихатської райдержадміністрації Олена Компанієць. “Мені страшно дивитися матері дівчинки в очі, вона мені спокійно цинічно брехала. Я шукала її дівчинку, а вона цинічно брехала. І ще вона була байдужою, без емоцій. Я по телефону “змушувала” її шукати дівчинку, вона мені відповідала, та де ж я її знайду…” – розповіла Компанієць. “На питання, чому так пізно повідомила поліції про пропажу дівчинки, “мати” відповідала, що десь по селу з’являлася, а на питання моє, де ж дівчинка ночує, мати відповідала – там де і гуляє… Розумієте, 0, цілковитий 0 – ось почуття матері до факту зникнення своєї дитини”, –