“ДЗБАН” заввишки 15 метрів планують збудувати у Старому Косові

Результат пошуку зображень за запитом

Про це в мережі розповіла голова організації БО «БФ «Автентика Гуцульщини», майстриня косівської кераміки Марія Гринюк
“Така споруда – культурно-мистецький центр “ДЗБАН” – має шанс бути збудована в селі Старий Косів, оскільки включена як пріоритетна будівля. Очікуємо на кошторисну документацію згідно з проєктом, що виграла наша громада”, – повідомила Марія Гринюк.

Також навколо основної будівлі заплановано музей просто неба – скансен та майстерні-крамнички для майстрів різних видів ремесел з місцевої громади. З ходом робіт обіцяють періодично знайомити у мережі. При втіленні проєкту в дію планується ввести візит у “ДЗБАН” в західний туристичний маршрут, пишуть Версії з посиланням на КУРС.

Унікальний культурно-мистецький комплекс з центральною будівлею у вигляді гуцульського дзбанка заввишки 15 метрів будуватиме у Старому Косові Вербовецька сільська рада, у соцмережі повідомила журналістка Аліса Мудрицька.
Вербовецький сільський голова Іван Сусак розповів громаді:
«Цей проєкт розробила Марія Миколаївна Гринюк, вона його виколисала і викохала».
Марія Гринюк наголосила:
«Це соціальний проєкт, основним власником комплексу буде громада. Він ні в якому разі не має бути приватним. Коли я його показувала в Адміністрації Президента та в інших високих кабінетах, всі чомусь думали, що мова йде про ресторан, бачили в ньому комерційну вигоду, те, що може принести гроші. А це культурно-мистецький центр, де мають бути мінікінотеатр у 3D форматі, музей і панорама розвитку гуцульської кераміки, гончарні майстерні, паркова зона та багато іншого.
Наша громада має бути потужною, щоб її не називали сплячою. Коли я була в Любліні на всесвітньому ярмарку, то демонструвала там ескізи будівлі «Дзбанка». До них підійшли поляки, почали розглядати, фотографувати і питати: «Де це? Ми вже хочемо туди їхати». Якщо ми це збудуємо, це буде унікальний комплекс. Такого в світі немає, інакше мені би не дали авторського свідоцтва. Як їдуть у Коломию до “Музею писанки”, так приїжджатимуть до нашого “ДЗБАНКА”.
У Старому Косові збудують 15-метровий

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post “ДЗБАН” заввишки 15 метрів планують збудувати у Старому Косові appeared first on Версії | новини та розслідування.

Проєкт створення культурно-мистецького центру “ДЗБАН” виграла громада села Старий Косів.

The post “ДЗБАН” заввишки 15 метрів планують збудувати у Старому Косові appeared first on Версії | новини та розслідування.