“Довбуш”: розпочався останній етап зйомок фільму у якому грає франківець

На кіностудії імені О. Довженка творча група стрічки “Довбуш”, яка створюється за підтримки Держкіно України, розпочала останній етап зйомок.

Вихід фільму на широкі екрани заплановано на осінь 2021 року, пише WestNews.

За словами режисера та співпродюсера Олеся Саніна, це історія про свободу, про людей, які “обрали собі шлях навіть ціною життя здобути цю свободу і захищати її до останнього”, історія про величезну любов.

Продюсер Максим Асадчий зазначив, що це – наймасштабніший український фільм на сьогодні – за кількістю задіяних акторів масових сцен, каскадерів, реконструкторів, локацій.

“Ми об’їхали майже всю Західну Україну в пошуках локацій, ми знімали в Карпатах, Тернопільський області та Києві, ми побудували багато декорацій, дуже складних декорацій, як в павільйоні, так і на локаціях, ми відновили зброю та багато реквізиту, зробили велику кількість костюмів. Це має бути головна українська кіноподія, принаймні цього року”, – розповів Асадчий.

Дія фільму відбувається в Карпатах початку XVIII століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство своїх брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий – справедливості.

Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І постала легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розпочалися зйомки фільму 

Публікація “Довбуш”: розпочався останній етап зйомок фільму у якому грає франківець запозичена із ресурсу WestNews.

На кіностудії імені О. Довженка творча група стрічки “Довбуш”, яка створюється за підтримки Держкіно України, розпочала останній етап зйомок. Вихід фільму на широкі екрани заплановано на осінь 2021 року, пише WestNews. За словами режисера та співпродюсера Олеся Саніна, це історія про свободу, про людей, які “обрали собі шлях навіть ціною життя здобути цю свободу і захищати її до останнього”, історія про величезну любов. Продюсер Максим Асадчий зазначив, що це – наймасштабніший український фільм на сьогодні – за кількістю задіяних акторів масових сцен, каскадерів, реконструкторів, локацій. “Ми об’їхали майже всю Західну Україну в пошуках локацій, ми знімали в Карпатах, Тернопільський області та Києві, ми побудували багато декорацій, дуже складних декорацій, як в павільйоні, так і на локаціях, ми відновили зброю та багато […]

Публікація “Довбуш”: розпочався останній етап зйомок фільму у якому грає франківець запозичена із ресурсу WestNews.