“До фотиґрафії!”: франківська блогерка випустила нове відео комедійного шоу

Франківська акторка та блогерка Ірина Вихованець, відома під псевдонімом Fiinka, презентувала випустила черговий ролик свого комедійного шоу “Ліжник ТВ”.

Відео під назвою “До фотиґрафії!” блогерка опублікувала сьогодні, четвертого квітня, у ютубі, пише  WestNews.

До слова, Fiinka “проводить ворожіння” у своїй рубриці “Агій на біду!”.

Нагадаємо, Фіїнка – то гуцульською похресниця. Так мене мій хресний тато називає. А похресників всі люблять. До слова, багато ЗМІ популяризують помилково ім’я блогерки як “FINKA”, але ж це неправильно, це як казати на Тарас – Тас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як кортит, то най Бог простит”: свіжий випуск “Ліжник ТВ” від франківської блогерки. ВІДЕО

Публікація “До фотиґрафії!”: франківська блогерка випустила нове відео комедійного шоу запозичена із ресурсу WestNews.

Франківська акторка та блогерка Ірина Вихованець, відома під псевдонімом Fiinka, презентувала випустила черговий ролик свого комедійного шоу “Ліжник ТВ”. Відео під назвою “До фотиґрафії!” блогерка опублікувала сьогодні, четвертого квітня, у ютубі, пише  WestNews. До слова, Fiinka “проводить ворожіння” у своїй рубриці “Агій на біду!”. Нагадаємо, Фіїнка – то гуцульською похресниця. Так мене мій хресний тато називає. А похресників всі люблять. До слова, багато ЗМІ популяризують помилково ім’я блогерки як “FINKA”, але ж це неправильно, це як казати на Тарас – Тас. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як кортит, то най Бог простит”: свіжий випуск “Ліжник ТВ” від франківської блогерки. ВІДЕО

Публікація “До фотиґрафії!”: франківська блогерка випустила нове відео комедійного шоу запозичена із ресурсу WestNews.