“Чому розлучаються двоє”: прикарпатці розповіли, за яких обставин кинули б свою “половинку”

У попередніх двох матеріалах прикарпатці розповідали журналістам WestNews про позитивні та негативні якості своїх коханих. Жінки говорили, що їх дратує у чоловіках і навпаки – чоловіки про жінок.

А сьогодні поговоримо про те, з якими проблемами стикаються пари, що вибудовує стіну між закоханими і, як наслідок, – кінець стосункам.

Раніше читачі WestNews в опитуванні розповіли про вчинки та поведінку, які дратують жінок і чоловіків одне в одному. Вони застерігали своїх коханих від зловживання алкоголем та від купання у “літрах” парфумів. А також радили своїм “половинкам” у стосунках пам’ятати про охайність, вірність, відповідальність, чесність, почуття гумору, цілеспрямованість, турботливість. Це ті критерії, що стануть міцним фундаментом для створення сім’ї.

Проте, зараз на Івано-Франківщині дедалі більше молодих пар подають заяву про розлучення. Аби з’ясувати, чому це відбувається, журналісти WestNews запитали прикарпатців, за яких обставин вони кинули б свою половинку.

Хвилинка гумору, або “кинути – як раз плюнути”

Ми попросили своїх читачів доповнити речення:

“Я кинув би/ кинула б свою “половинку” через…”

За комічне продовження взялися львів’яни. Так, 35-річний Андрій каже, що не зміг би терпіти, якби його кохана “знімала вертикальне відео з телефона”. Його землячка Олена наголосила, що не пробачила б коханому “голосування за ОПЗЖ”.

34-річний коломиянин поділився, що кине свою дівчину, якщо вона просто йому набридне. А 19-річна мешканка Городенківщини здатна розійтися, якщо одного ранку прокинеться не бадьорою.

“Якщо б з’їв останю шоколадку і не поділився”, – заявила 28-річна Oксана.

А 65-річна жінка, котра побажала залишитися анонімною, розповіла, що її шлюбу прийшов би кінець, якби “він вболівав за Шахтар, а не за Динамо”.

Ще один 56-річний львів’янин Сергій каже, що кинув би свою половинку через спілкування у Фейсбуці.

Про серйозне

Проте, багато користувачів того ж Фейсбуку підійшли до питання серйозно та розповіли про свої табу. І перше місце у цьому списку, звичайно, посідає зрада. Тут йдеться не лише про інтимну зраду. До прикладу, для 29-річного Павла з Тлумача зрада принципів, інтересів з боку коханої є тривожним дзвіночком про закінчення стосунків. А 22-річна Олександра з Тисмениччини зрадою вважає “переписки” у соцмережах з іншими жінками.

Аби цього не трапилося, франківець Артур радить “щось начудити”:

“Аби не було зради, то треба іноді дуріти в ліжку). Бо щастя не в тому, аби піти і когось вимахати крадькома, а прийти додому і разом з коханою щось начудити.”

Більшість жінок не пробачили б своїм обранцям насильство. Тут також мається на увазі не лише фізична, а й моральна наруга. Розлучена долинянка Галина вважає моральним насильством словесні приниження та якщо чоловік обговорює її з іншими людьми за її ж спиною. 34-річна франківчанка Анастасія наголошує, що не стане терпіти образи та “рукоприкладство” у бік своєї дитини та своїх батьків.

“Не пробачила б, якби підняв на мене руку. Навіть зуби вставити можна, а нову душу не вставиш… а насилля ламає душу”, – каже мешканка Закарпаття Юлія.

Однак, є й такі жінки, котрі не вірять у вірність чоловіків.

“Кинула б його через насильство, бо зрада, то таке. Нема вірних, є ті, хто не “спалився”, – висловлює свою позицію 42-річна Оксана з Львівщини.

А ще є жінки, які готові покірно схилити голову перед усіма недоліками “коханого”. 45-річна Оксана з Космача каже, що за жодних обставин не кине свого чоловіка:

“Раз вибрала, то було за що. Ми в шлюбі, а значить у негараздах винна кожна сторона. Ви думаєте, що щасливі шлюби створюються на небі?! Ні! Ми їх самі будуємо. І все залежить від нас. Якщо є проблема, то треба шукати корінь її!”

“Та в тому і суть, що коханій людині пробачається все. Тому, що поки любиш, то шукаєш різні виправдовування її вчинкам, і навіть себе звинувачуєш у тому, що сталося. Любов зла”, – аналізує взаємини двох 41-річна Наталія.

“Хто ми такі, щоб не пробачити? Господь нам пробачає наші гріхи, а ми ні? Якщо вас щось не влаштовує в житті чи в стосунках, треба починати з себе. Змінитесь ви – і зміниться все навколо вас!” – підкреслює 28-річна харків’янка.

Жінки також готові розійтися, якщо їх “ненаглядний” байдужий до них.

“Багато чого б пробачила, але не пробачила б байдужості до себе, як до дівчини. Коли у нього ніколи немає на мене часу. Так як кожна жінка хоче уваги і теплоти до себе, я так думаю. Хоча все більше останнім часом читаю, що чоловіки пишуть, що жінки люблять злих, агресивних і брутальних, а добрих і турботливих не виносять. А я навпаки, ціную доброго і турботливого чоловіка, який буде любити і дорожити мною, а я за ним – до кінця днів”, – романтизує 36-річна Анна з Києва.

Для обох статей брехня вважається серйозним приводом для розірвання стосунків. Так, 31-річний Іван з Калуша, каже, що ніколи не стерпить неправди.

“Правда, якою б не була гіркою, все ж краще”, – запевняє чоловік.

Для жінок важливий саморозвиток свого чоловіка, а якщо його немає, значить – це початок кінця:

“Кинула б через небажання розвиватися, бо кінець розвитку – це деградація”, – 26-річна Катерина з Франківська.

Щодо такої вимоги у 43-річного Олексія зі Львова є відповідь, яка характеризується причиною чоловіка, щоб кинути жінку:

“Є лише одна риса, яку я не сприймаю. Це, як би пояснити, “стимулювання чоловіка до фінансового та кар’єрного зростання”. Самі жінки цією рисою чомусь пишаються, я ж називаю це простим словом “мозго*****о”. Так ось, все можу сприйняти, зрозуміти та вибачити… але тільки не постійне “кудахтання” та ниття на важку долю. З цим – до когось іншого.”

Причин, щоб розлучитися двом, є безліч. “Брехня – образи – насилля – зрада” – такий ланцюг, що попереджає про крах стосунків, зустрічається найчастіше. Хтось не може терпіти дихання, умовно кажучи, “коханої” людини, а хтось готовий пробачити зраду, аби тільки зберегти стосунки.

У кожного своє поняття ідеальних стосунків і на питання “що їх може знищити?” кожен з нас має свою відповідь…

Підготувала Зоряна Хромей

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Зворотний бік місяця”, або чого хочуть чоловіки від жінок: думки прикарпатців

Публікація “Чому розлучаються двоє”: прикарпатці розповіли, за яких обставин кинули б свою “половинку” запозичена із ресурсу WestNews.

У попередніх двох матеріалах прикарпатці розповідали журналістам WestNews про позитивні та негативні якості своїх коханих. Жінки говорили, що їх дратує у чоловіках і навпаки – чоловіки про жінок. А сьогодні поговоримо про те, з якими проблемами стикаються пари, що вибудовує стіну між закоханими і, як наслідок, – кінець стосункам. Раніше читачі WestNews в опитуванні розповіли про вчинки та поведінку, які дратують жінок і чоловіків одне в одному. Вони застерігали своїх коханих від зловживання алкоголем та від купання у “літрах” парфумів. А також радили своїм “половинкам” у стосунках пам’ятати про охайність, вірність, відповідальність, чесність, почуття гумору, цілеспрямованість, турботливість. Це ті критерії, що стануть міцним фундаментом для створення сім’ї. Проте, зараз на Івано-Франківщині дедалі більше молодих пар подають заяву про розлучення. Аби […]

Публікація “Чому розлучаються двоє”: прикарпатці розповіли, за яких обставин кинули б свою “половинку” запозичена із ресурсу WestNews.