80 людей мерзнуть: у Коломиї відключили газ у геріатричному пансіонаті

Сьогодні, 12 жовтня, відбулася нарада в голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук.

На нараді слово взяв міський голова Коломиї Богдан Станіславський. Він повідомив про екстренний випадок, який стався у місті.

“До мене звернувся керівник геріатичного пансіонату. Він каже, що до них півгодини тому прийшли газовики і відключили газ. Вони, фактично як монополісти, вимагають, щоб ми заключили угоду з ними по 47 гривень. Там 80 літніх людей, без газу не буде опалення, і вони замерзнуть”, – сказав Богдан Станіславський.

За його словами, пансіонат оголошував тендер по гарантованій державою ціні в 16 гривень 80 копійок за кубометр газу. Але за цією ціною установі газ жоден постачальник не погодився продати.

“Це установа соціальної сфери, і вона має забезпечуватися газом згідно з договором, по фіксованій фіні 16,80. Терміново зараз треба зробити нараду і вирішити питання, бо не може бути геріатричний пансіонат без газопостачання. Ми ж у правовій державі живемо”, – відповіла Світлана Онищук.

Читайте також: У Франківську першочергово тепло подаватимуть в дитячі садки

The post 80 людей мерзнуть: у Коломиї відключили газ у геріатричному пансіонаті appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 12 жовтня, відбулася нарада в голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук. На нараді слово взяв міський голова Коломиї Богдан Станіславський. Він повідомив про екстренний випадок, який стався у місті. “До мене звернувся керівник геріатичного пансіонату. Він каже, що до них півгодини тому прийшли газовики і відключили газ. Вони, фактично як монополісти, вимагають, щоб ми заключили

The post 80 людей мерзнуть: у Коломиї відключили газ у геріатричному пансіонаті appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: