8 років позбавлення волі загрожує прикарпатцю, який продавав підліткам амфетамін

8 років за ґратами може провести 33-річний прикарпатець, який збував наркотики неповнолітнім.

Богородчанським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 33-річного місцевого мешканця за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту наркотичних засобів (ч. 1 ст. 307, ч. 3 ст. 309 КК України).

Встановлено, що зловмисник, попередньо придбавши наркотичний засіб (амфетамін) в особливо великих розмірах, у березні поточного року збув частину наркотиків неповнолітній особі.

У ході слідства наркотичну речовину вилучено.

Обвинуваченому загрожує до 8 років позбавлення волі.

8 років за ґратами може провести 33-річний прикарпатець, який збував наркотики неповнолітнім. Богородчанським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 33-річного місцевого мешканця за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту наркотичних засобів (ч. 1 ст. 307, ч. 3 ст. 309 КК України). Встановлено, що зловмисник, попередньо придбавши наркотичний засіб (амфетамін) в особливо великих розмірах, у березні поточного року збув частину наркотиків неповнолітній особі. У ході слідства наркотичну речовину вилучено. Обвинуваченому загрожує до 8 років позбавлення волі.