6 ран на тілі: приголомшуюче вбивство 22-річної дівчини

Тіло дівчини зранку, 6 грудня, виявили на вулиці Лозовецькій у Тернополі.

Як стало відомо телеканалу “TV-4” з власних джерел, на тілі вбитої виявили шість ран. За передньою інформацією, дівчині 22 роки. На вулиці Лозовецькій вона не проживала.

Слідчі проводять обшуки та опитують свідків.


Деталі – згодом.

Місцеві кажуть, що це не їхня сусідка. Приходила до когось в гості? Яким чином опинилась під вікнами житлового будинку, з’ясовує поліція.
Поки що особу жінки поліція не встановила. На місці працює слідчо-оперативна група.

Тіло молодої жінки під вікнами будинку, що на Лозовецькій, виявили зранку 6 грудня, пише 20 хвилин.

Потерпіла обличчям лежала до землі. Була без верхнього одягу, у темних штанах і светрі в клітинку.

— Їй до 40 років, може й молодша, але це не наша сусідка, я не знаю такої жінки, — розповіла «20 хвилин» читачка Любов, мешканка будинку, поруч з яким виявили мертву незнайомку. — Я вже дізналась, що сталось, коли поліція почала ходити по квартирам.

Тіло дівчини зранку, 6 грудня, виявили на вулиці Лозовецькій у Тернополі. Як стало відомо телеканалу “TV-4” з власних джерел, на тілі вбитої виявили шість ран. За передньою інформацією, дівчині 22 роки. На вулиці Лозовецькій вона не проживала. Слідчі проводять обшуки та опитують свідків. Деталі – згодом. Місцеві кажуть, що це не їхня сусідка. Приходила до когось в гості? Яким чином опинилась під вікнами житлового будинку, з’ясовує поліція. Поки що особу жінки поліція не встановила. На місці працює слідчо-оперативна група. Тіло молодої жінки під вікнами будинку, що на Лозовецькій, виявили зранку 6 грудня, пише 20 хвилин. Потерпіла обличчям лежала до землі. Була без верхнього одягу, у темних штанах і светрі в клітинку. — Їй до 40 років, може й молодша, але