7 сумних деталей в іграх, від яких стає не по собі

Поранені тварини в RDR

Полювання в Red Dead Redemption 2 – майже безглузде заняття, тому що, будемо чесні – шкури тварин нічого не дають, а їжа коштує копійки. Але для любителів реалізму Rockstar додала жорстоку і сумну деталь – підстрелені тварини страждають, коли не можуть втекти. Якщо Артур підстрелить вовка і підійде до нього, то тварина почне смикати лапами, гарчати і скиглити від болю – це просто нестерпно.

Реакція компаньйонів на смерть чоловіка / дружини в Fallout 4

За сюжетом Fallout 4 головний герой / героїня засинає в кріосні, але несподівано прокидається від гучних звуків і бачить жахливу сцену – на його / її другу половинку нападають двоє невідомих, щоб відібрати дитину, і він / вона гине в спробах захистити його. Якщо повернутися на це місце пізніше з компаньйоном, то вони відреагують на цю сцену – детектив-синт Нік Валентайн висловить співчуття, а Кодсворт, робот-помічник, різко засмутиться, називаючи труп мамою / татом.

Собаки з Watch Dogs 2 реагують на смерть господарів

На вулицях Сан-Франциско багато перехожих, яким Ubisoft детально прописала біографію. У цьому живому світі зі своїми історіями зустрічаються собачники – вони гуляють з німецькими вівчарками. Якщо Маркус чогось вб’є собакаря, то побачить сумну сцену: пес гавкне в спробах розбудити господаря, а потім обійде і ляже поруч.

Ще одна реакція собаки, але вже з Far Cry 5

Ще одна сумна деталь, пов’язана з собаками – це пес з Far Cry 5, який сумує біля трупів господарів. На даху будинку, у якого відбувається ця сцена, написано «грішник» – схоже, чоловіків вбили сектанти. Чорний великий песель ходить від одного трупа до іншого і скиглить, ніяк не проявляючи агресію до головного героя – йому не до розборок.

Смерть пари в бункері в Fallout 4

Знову Fallout 4, на цей раз ціла локація – Звалище Довготелесого Джона. Власник звалища Джон Міллер подбав про бункер ще до війни – він облаштував укриття і налаштував в ньому вентиляцію і роботу генератора. Іноді генератор відключався, і кришку люка було неможливо відкрити – це і стало причиною загибелі всієї сім’ї Міллерів. Виживший знайде в притулку два скелети, Джона і його дружини, а трохи далі розташовані дві дитячих могили. Від його записів, в яких він розповідає, як його родина повільно помирала, стає жахливо сумно.

Чоловік, що вбив дітей в The Last of Ус

У першій частині The Last of Us в главі «Передмістя» Джоел і Еллі по шматочках відновлюють історію Іша і Кайла. Вони організували поселення на 50 жителів, там була школа, ліжка і навіть душ. Під час чергової атаки заражених Кайл з дітьми сховався в невеликій кімнаті, і це виявилося пасткою: він не подумав, як буде вибиратися з кімнати, оточеній зомбі. Перше, що бачить Джоел, коли входить в кімнату – напис на підлозі «Вони не страждали». Він бачить накриті ганчірками трупи дітей і чоловічий скелет, а поруч записку, в якій Кайл пояснює: він не хотів, щоб дітей спіткала доля «гірше смерті», і тому вбив всіх – а потім і себе.

Викрадач хлопця з RDR 2

Недалеко від збройового магазину в Родосі Артур може почути благання про допомогу – вони доносяться з підвалу. Хтось попросить витягнути його звідси, і Артур здивується, коли побачить хлопця в дитячому одязі морячка з купою іграшок посеред підвалу. Можна подумати, що господар магазину просто фетишист, але якщо не вбивати його, то він розповість жахливу історію: він втратив сина через свою неуважність, а цей хлопець просто нагадує його зовні. Чоловік викрав хлопця, прикував ланцюгом і змушував носити дитячий одяг – але потім щиро розкаявся. Сам хлопець вирішить не вбивати його, а далі все залежить від Артура.