40 ножових поранень в живіт: подробиці вбивства жінки інспектора поліції

У неділю, 7 березня, у дворі житлового будинку на вулиці Бажана, що на Харківському масиві, знайшли тіло жінки з ножовими пораненнями. При ній було поліцейське посвідчення. У соцмережі повідомили, що убитої виявилася інспектор кіберполіції.

«Жінка, труп якої в районі 4 ранку сьогодні виявили з більш ніж сорока ножовими пораненнями неподалік від входу на станцію метро Вирлиця на проспекті Бажана в Києві – старший інспектор Департаменту кіберполіції Святослава Петрова», – йдеться в повідомленні. Передає Інформатор, якому свої джерела в правоохоронних органах підтвердили цю інформацію.

Також ми розповіли, що затримали підозрюваного у вбивстві жінки-поліцейської.

У неділю, 7 березня, у дворі житлового будинку на вулиці Бажана, що на Харківському масиві, знайшли тіло жінки з ножовими пораненнями. При ній було поліцейське посвідчення. У соцмережі повідомили, що убитої виявилася інспектор кіберполіції. «Жінка, труп якої в районі 4 ранку сьогодні виявили з більш ніж сорока ножовими пораненнями неподалік від входу на станцію метро Вирлиця на проспекті Бажана в Києві – старший інспектор Департаменту кіберполіції Святослава Петрова», – йдеться в повідомленні. Передає Інформатор, якому свої джерела в правоохоронних органах підтвердили цю інформацію. Також ми розповіли, що затримали підозрюваного у вбивстві жінки-поліцейської.