21-річний хлопець розповсюджував дитячу порнографію

У Миколаєві 21-річний місцевий житель розповсюджував через Інтернет фото та відеопродукцію з порнографічним змістом, зокрема з дитячою порнографією.


Про це повідомляє поліція Миколаївської області.

“Поліцейські викрили чоловіка у розповсюдженні порнографічного контенту”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, в його оселі правоохоронці провели обшук та вилучили комп’ютерну техніку і мобільний телефон.

“Вилучену техніку направлено на проведення відповідних експертиз, за результатами яких вирішуватиметься питання про остаточну кваліфікацію події та повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину”, – йдеться у повідомленні.

Дії миколаївця кваліфікуються, попередньо, за ч. 1 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.

У Миколаєві 21-річний місцевий житель розповсюджував через Інтернет фото та відеопродукцію з порнографічним змістом, зокрема з дитячою порнографією. Про це повідомляє поліція Миколаївської області. “Поліцейські викрили чоловіка у розповсюдженні порнографічного контенту”, – йдеться у повідомленні. Як зазначається, в його оселі правоохоронці провели обшук та вилучили комп’ютерну техніку і мобільний телефон. “Вилучену техніку направлено на проведення відповідних експертиз, за результатами яких вирішуватиметься питання про остаточну кваліфікацію події та повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину”, – йдеться у повідомленні. Дії миколаївця кваліфікуються, попередньо, за ч. 1 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.