17-річний правнук побив бабусю до смерті

Жорстоке побиття бабусі відбувалося на очах його 14-річної сестри. Життя жінці врятувати не вдалося — вона померла сьогодні, 26 січня, близько першої ночі.

Близько 22-ї години вчора, 25 січня, до поліції надійшло повідомлення про завдані тілесні ушкодження 83-річній дубенчанці за місцем проживання у квартирі будинку на вулиці Михайла Грушевського у місті Дубно. Про це повідомляють на офіційному сайті Національної поліції.

“До прабабусі того вечора навідалися 17-річний правнук і 14-річна правнучка, які просили грошей на власні потреби. Та через відмову між рідними виник конфлікт, під час якого неповнолітній наніс пенсіонерці удари по голові табуреткою, а потому — металевим предметом. Усе це він вчинив на очах у своєї молодшої сестри. Однак, після цього обоє покинули помешкання” – йдеться у повідомленні.

Також зазначають, що підозрілий шум та звуки почув сусід, який згодом викликав “швидку”. Травмовану жінку доставили до лікарні із важкою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку. Життя жінці врятувати не вдалося — вона померла сьогодні, 26 січня, близько першої ночі.

Наразі 17-річного зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінального кодексу України. Слідчі Дубенського районного відділу поліції за процесуального погодження із місцевою прокуратурою повідомили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Неповнолітньому може загрожувати позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Як з’ясували ювенальні поліцейські, непрацююча матір підозрюваного зловживає спиртними напоями і притягувалася до адмінвідповідальності за неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей. Разом із чоловіком, який перебуває на заробітках за кордоном, вони виховують спільних дітей — дев’ятирічного сина та 14-річну доньку. 17-річний син, учень 11-го класу — від першого шлюбу жінки. Родина на обліку органів поліції та служби у справах дітей не перебуває.

Жорстоке побиття бабусі відбувалося на очах його 14-річної сестри. Життя жінці врятувати не вдалося — вона померла сьогодні, 26 січня, близько першої ночі. Близько 22-ї години вчора, 25 січня, до поліції надійшло повідомлення про завдані тілесні ушкодження 83-річній дубенчанці за місцем проживання у квартирі будинку на вулиці Михайла Грушевського у місті Дубно. Про це повідомляють на офіційному сайті Національної поліції. “До прабабусі того вечора навідалися 17-річний правнук і 14-річна правнучка, які просили грошей на власні потреби. Та через відмову між рідними виник конфлікт, під час якого неповнолітній наніс пенсіонерці удари по голові табуреткою, а потому — металевим предметом. Усе це він вчинив на очах у своєї молодшої сестри. Однак, після цього обоє покинули помешкання” – йдеться у повідомленні. Також зазначають,