16-річний школяр до смерті забив чоловіка, який лежав біля кафе (ФОТО)

У Запорізькій області 16-річний підліток до смерті забив чоловіка. Він жорстоко відлупцював його ногами по голові.


Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Подія сталася 30 січня 2021 року біля одного з кафе у Мелітополі. 16-річний школяр помітив нетверезого чоловіка, який лежав біля кафе, і заходився лупцювати його ногами по голові. 26-річний чоловік не чинив супротив через свій стан. При цьому, жодного конфлікту між двома особами не було.

“Після вчинення злочину неповнолітній зловмисник почав переховуватися, однак його спроби уникнути відповідальності були марними. Хлопець перебував у Херсонській області, звідки був доправлений оперативниками до відділу поліції 1 Мелітопольського РУП ГУНП в Запорізькій області”, – розповіли у ДБР.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

У Запорізькій області 16-річний підліток до смерті забив чоловіка. Він жорстоко відлупцював його ногами по голові. Про це повідомляє Державне бюро розслідувань. Подія сталася 30 січня 2021 року біля одного з кафе у Мелітополі. 16-річний школяр помітив нетверезого чоловіка, який лежав біля кафе, і заходився лупцювати його ногами по голові. 26-річний чоловік не чинив супротив через свій стан. При цьому, жодного конфлікту між двома особами не було. “Після вчинення злочину неповнолітній зловмисник почав переховуватися, однак його спроби уникнути відповідальності були марними. Хлопець перебував у Херсонській області, звідки був доправлений оперативниками до відділу поліції 1 Мелітопольського РУП ГУНП в Запорізькій області”, – розповіли у ДБР. Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.