16-річного калушанина знайшли мертвим у будинку його бабусі та дідуся

16-річного калушанина знайшли мертвим. Хлопець з невідомих причин покінчив з життям.

9 травня на горищі житлового будинку в селі Мостище Калуського району, де проживав хлопчик з дідусем і бабусею, виявили його тіло без ознак життя. Підліток вчинив суїцид через повішання.

Наразі правоохоронці встановлюють причини та обставини події. За цим фактом розпочато кримінальне провадження передбачене ч. 1 ст. 115 ККУ.

Нагадаємо, правоохоронці Калущини 7 травня оголошували у розшук Фіголя Миколу Ігоровича, 2002 року народження, мешканця села Мостище.

The post 16-річного калушанина знайшли мертвим у будинку його бабусі та дідуся appeared first on Галицький Кореспондент.

16-річного калушанина знайшли мертвим. Хлопець з невідомих причин покінчив з життям. 9 травня на горищі житлового будинку в селі Мостище Калуського району, де проживав хлопчик з дідусем і бабусею, виявили його тіло без ознак життя. Підліток вчинив суїцид через повішання. Наразі правоохоронці встановлюють причини та обставини події. За цим фактом розпочато кримінальне провадження передбачене ч.

The post 16-річного калушанина знайшли мертвим у будинку його бабусі та дідуся appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: