13-річна школярка вагітна від вітчима

У одному із сіл на Миколаївщині 13-річна школярка завагітніла від вітчима.

 

Стан дівчини помітили 25 жовтня працівники соціальної служби, які перевіряли побутові умови проживання родини, що перебуває на обліку. Про це повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

“Під час спілкування службовці побачили явні ознаки вагітності у 13-річної дівчинки, про що одразу повідомили до поліції. За словами малолітньої, вона мала статевий зв’язок із вітчимом. Матір стверджує, що донька приховувала батьківство її чоловіка”, – розповіли у поліції.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження. Усі обставини події встановлюються, тривають першочергові слідчі заходи.

Зараз правоохоронці спілкуються із вітчимом малолітньої. Якщо провину чоловіка доведуть, йому загрожує до 8 років в’язниці.

У одному із сіл на Миколаївщині 13-річна школярка завагітніла від вітчима.   Стан дівчини помітили 25 жовтня працівники соціальної служби, які перевіряли побутові умови проживання родини, що перебуває на обліку. Про це повідомили у відділі комунікації обласної поліції. “Під час спілкування службовці побачили явні ознаки вагітності у 13-річної дівчинки, про що одразу повідомили до поліції. За словами малолітньої, вона мала статевий зв’язок із вітчимом. Матір стверджує, що донька приховувала батьківство її чоловіка”, – розповіли у поліції. Поліцейські відкрили кримінальне провадження. Усі обставини події встановлюються, тривають першочергові слідчі заходи. Зараз правоохоронці спілкуються із вітчимом малолітньої. Якщо провину чоловіка доведуть, йому загрожує до 8 років в’язниці.