12 ГБ ОЗУ працюють, як 18 ГБ та інші інноваційні технології смартфона Red Magic 6

Декілька днів тому президент компанії Nubia опублікував на своїй офіційні сторінці в соціальній мережі Weibo цікавий пост стосовно нових технологій, які будуть реалізовані в ігровому смартфоні Red Magic 6. Презентація відбудеться найближчим часом.

Пристрій буде підтримувати технології Magic Write 2.0, яка оптимізує концепцію роботи пам’яті. Інформація зчитується та зберігається значно швидше. Вона є невід’ємною частиною механізму збільшення продуктивності Red Magic Arc Reactor. Технологія дозволяє значно покращити роботу центрального та графічного процесорів, а також збільшити продуктивність оперативної пам’яті.

Керівництво компанії Nubia зазначає, що апгрейд апаратного оснащення дозволить збільшити швидкість запуску відеоігор та покращити реакцію сенсора. Реалізація інноваційних технологій посприяла тому, що по продуктивності оперативна пам’ять обсягом 12 ГБ еквівалентна 18 ГБ. Red Magic 6 використовує в якості центрального процесора Snapdragon 888, а також акумулятор ємністю 5000 мАг.

Запис 12 ГБ ОЗУ працюють, як 18 ГБ та інші інноваційні технології смартфона Red Magic 6 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Декілька днів тому президент компанії Nubia опублікував на своїй офіційні сторінці в соціальній мережі Weibo цікавий пост стосовно нових технологій, які будуть реалізовані в ігровому смартфоні Red Magic 6. Презентація відбудеться найближчим часом. Пристрій буде підтримувати технології Magic Write 2.0, яка оптимізує концепцію роботи пам’яті. Інформація зчитується та зберігається значно швидше. Вона є невід’ємною частиною […]

Запис 12 ГБ ОЗУ працюють, як 18 ГБ та інші інноваційні технології смартфона Red Magic 6 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.